Specjalistyczne rozwiązania dźwignicowe
Cz. iv. Suwnice specjalne z trawersą obrotową do tamborów 

Suwnice specjalne z trawersą obrotową to urządzenia transportu bliskiego stworzone z myślą o fabrykach tworzyw sztucznych. Dzięki opcji dostosowania ich kluczowych parametrów do potrzeb konkretnego biznesu możesz w pełni wykorzystać ich możliwości w swoich procesach technologicznych.

Czym wyróżniają się nasze suwnice specjalne z trawersą obrotową? 

Suwnice specjalne z trawersą obrotową do tamborów są rodzajem suwnic dwudźwigarowych. Od standardowych urządzeń transportu bliskiego różni je obecność wózka z trawersą specjalną.

Aby trawersa mogła spełniać swoje zadanie, powinna być dostosowana do transportu określonych ładunków – i właśnie takie dopasowanie zapewniamy naszym klientom. Ten element suwnicy jest wyposażony w łapy z płynną regulacją rozstawu. Dzięki temu można wykorzystywać urządzenie do transportu różnych towarów, w zależności od danego procesu produkcyjnego.

Dbamy o to, by sterowanie naszymi suwnicami z trawersą obrotową było wygodne i jak najbardziej intuicyjne. Manipulowanie trawersą i wciągnikiem odbywa się bezprzewodowo – za pomocą fal radiowych.

Gdzie wykorzystasz suwnicę z trawersą obrotową do tamborów?

Suwnice z trawersą obrotową wykonujemy z myślą o firmach z branży tworzyw sztucznych. Trawersy doskonale sprawdzają się podczas transportu bel papieru, rolek z folią (tamborów), rur, pojemników i innych towarów o podłużnym kształcie. Nasze urządzenia transportu bliskiego możesz wykorzystać nie tylko w hali produkcyjnej, ale również w warsztacie czy magazynie – w tym w obiektach położonych na otwartym terenie. 

 

Suwnica specjalna z trawersą do tamborów

Suwnica z trawersą obrotową do tamborów

 

Suwnice specjalne na indywidualne zamówienie - dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem urządzeń transportu bliskiego i liderem w branży, nie musisz dostosowywać swoich procesów technologicznych do właściwości suwnicy. To my zadbamy o to, by wykonany dla Twojej firmy sprzęt był zgodny z jej potrzebami. Możemy dopasować wszystkie kluczowe parametry suwnicy z trawersą obrotową:

  • udźwig;
  • rozpiętość;
  • prędkość jazdy suwnicy;
  • wysokość podnoszenia i prędkość jazdy wciągnika;
  • prędkość obrotu trawersy.

Zrób krok w stronę automatyzacji procesów technologicznych

Dzięki suwnicy z trawersą wyposażoną w regulowane łapy transport towarów o nietypowym kształcie stanie się dużo łatwiejszy i szybszy. To ważne szczególnie dla przedsiębiorstw, które chcą wprowadzać automatyzację w jak największej liczbie obszarów.

 

 
 Suwnica specjalna z trawersą do tamborów

 

 

Źródło ilustracji: Zdjęcia i rysunki - dokumentacja wewnętrzna Przedsiębiorstwa HAK Sp. z o.o.