Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Wózki widłowe - naprawa konstrukcji

Wózek widłowy to jedno z podstawowych urządzeń transportu bliskiego, wykorzystywane w zakładach przemysłowych w róznego typu procesach technologicznych - od rozładunku, poprzez magazynowanie aż po szeroko pojętą produkcję. Specyfika prac prowadzonych z udziałem wózków widłowych powoduje częste uszkodzenia konstrukcji stalowej wózka, karetek, samych wideł oraz innych elementów podatnych na usterki mechaniczne. 

Przedsiębiorstwo HAk Sp. z o.o. oferuje kompleksową usługę naprawy oraz remontu konstrukcji stalowej wózków widłowych wszystkich typów. Dysponujemy odpowiednim zapleczem produkcyjnym oraz doświadczeniem w pracach spawalniczych, projektowych i wykonawczych urządzeń dźwignicowych. Posiadamy wszystkie uprawnienia UIDT oraz TDT, a także uprawnienia spawalnicze, pozwalające zgodnie z przepisami naprawiać i modernizować urządzenia. 

Oferujemy prace ślusarskie i spawalnicze w zakresie:

  • naprawa ramy wózka,
  • naprawa pęknięć i uszkodzeń w masztach oraz karetkach wózków widłowych,
  • wymiana elementów konstrukcji stalowych oraz mocowań,
  • dorabianie brakujących elementów,
  • piaskowanie, czyszczenie i malowanie elementów stalowych,

Zakres usługi:

  • wykonanie projektu naprawy,
  • uzgodnienie projektu naprawy w UDT,
  • przeprowadzenie badań materiałowych,
  • kontrola jakości,
  • wykonanie naprawy. 
Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.