Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Testy obciążeniowe dźwignic, osprzętu dźwignicowego oraz konstrukcji stalowych

Przedsiębiorstwo HAK posiada w swojej ofercie usługę testów obciążeniowych urządzeń oraz konstrukcji stalowych różnego typu.

Wykonujemy testy obciążeniowe stacjonarnie oraz z dojazdem do klienta. Obciążenia, jakimi dysponujemy, pozwalają po odpowiedniej konfiguracji uzyskać każdą masę do 400 ton. Obciążniki dostarczamy na miejsce badań własnym transportem.

Oferujemy również prace projektowe oraz plany przeprowadzenia badań, a także pełną obsługę przeprowadzenia testów wraz z ich dokumentacją, konieczną do zatwierdzenia urządzenia przez UDT oraz uzyskania zgody na jego eksploatację.

Zapewniamy:

  • wybór odpowiednich zestawów do max 400 t, 
  • prace projektowe,
  • plany badań z dokumentacją techniczną,
  • kompleksowe i profesjonalne przeprowadzenie badań zgodnych z obowiązującymi przepisami,
  • własny transport.

Rozporządzenie Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 października 2003 r. wymaga, aby niektóre, określone w Rozporządzeniu urządzenia transportu bliskiego, przed oddaniem do eksploatacji przeszły próby obciążeniowe. Przepis określa, by maszyny z tego obszaru miały konstrukcję, która pozwala przenieść:

  • 150% (urządzenia z napędem ręcznym) oraz 125% (urządzenia z napędem innym niż ręczny) obciążenia nominalnego dla obciążeń statycznych,
  • 110% zakładanego obciążenia nominalnego dla obciążeń dynamicznych.
  • 200% - zawiesia, uchwyty, trawersy oraz inny dodatkowy sprzęt współpracujący z urządzeniami dźwignicowymi (zdejmowalne urządzenia chwytające). 

W związku z takimi wymaganiami oddanie urządzeń dźwignicowych do użytku wiąże się z koniecznością przeprowadzenia odpowiednich testów sprawdzających ich wytrzymałość na obciążenia. Ich celem jest uniknięcie uszkodzenia maszyn podczas eksploatacji oraz ładunków podczas transportu, a przede wszystkim – zapewnienie bezpieczeństwa osób użytkujących sprzęt dźwignicowy. 

Test obciążeniowy suwnicy pomostowej dwudźwigarowej

Test obciążeniowy suwnicy pomostowej dwudźwigarowej

Test wytrzymałościowy ramy stalowej

Test obciążeniowy suwnicy pomostowej dwudźwigarowej

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.