Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Specjalistyczne próby wytrzymałościowe, stanowiska do testów

Przedsiębiorstwo HAK oferuje usługę przeprowadzania specjalistycznych testów obciążeniowych i wytrzymałościowych dla różnego rodzaju konstrukcji stalowych.  

Wykonujemy obliczenia wytrzymałościowe dla elementów stalowych, planujemy przeprowadzenie testów oraz projektujemy i wykonujemy specjalne stanowiska testowe na potrzeby prób

Oferujemy również pełną obsługę przeprowadzenia testów wraz z ich dokumentacją, konieczną do zatwierdzenia urządzenia przez UDT oraz uzyskania zgody na jego eksploatację.

Zapewniamy:

  • obliczenia wytrzymałościowe elementów stalowych,
  • kompleksowy projekt przeprowadzenia prób wytrzymałościowych,
  • dobór obciążeń,
  • projekt i wykonanie specjalistycznych stanowisk oraz koniecznego osprzętu,
  • kompleksowe i profesjonalne przeprowadzenie badań zgodnych z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowanie dokumentacji.

Dysponujemy specjalistyczną wiedzą, oprogramowaniem oraz możliwościami technicznymi, które pozwalają nam świadczyć rzetelne i kompleksowe usługi z zakresu testów wytrzymałościowych.

Przykład testu: Testy wytrzymałościowe elementu stalowego


Projekt stanowiska
do specjalistycznych badań wytrzymałościowych


Przykład stanowiska
do specjalistycznych badań wytrzymałościowych

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.