Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Naprawy i remonty trawers

Jako producent trawers belkowych oraz trawers specjalnych oferujemy profesjonalne kontrole okresowe belek trawersowych oraz naprawy i remonty trawers.
Zajmujemy się zarówno urządzeniami własnej, jak i innej produkcji. Gwarantujemy rzetelną ocenę stanu sprzętu oraz wykonanie prac remontowych z zastosowaniem materiałów najwyższej jakości.

Kontrole przeprowadzane zgodnie z normą: PN-84/M-84702- - Dźwignice – Zawiesia chwytne i zaczepowe specjalnego przeznaczenia

Zakres napraw i remontów:

  • demontaż trawersy, ocena stanu technicznego elementów składowych;
  • naprawa lub wymiana uszkodzonych i zużytych części;
  • likwidacja luzów połączeń przegubowych, 
  • montaż trawersy;
  • wymiana uszkodzonych zawiesi;
  • próby wytrzymałościowe na stanowisku badań;
  • odnowa powłoki malarskiej;
  • nowe oznakowanie informacyjne;
  • konserwacja.

Galeria

  
Trawersa specjalna przed remontem
  
Trawersa specjalna po remoncie


Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.