Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.
 

Naprawa, regeneracja, konserwacja wciągników i wciągarek

Nasza oferta to szeroki wybór wciągników i wciagarek - ręcznych i elektrycznych, linowych i łańcuchowych. Oprócz nowych urządzeń oferujemy rzetelną ocenę stanu techniczncego używanych wciągników oraz usługi związane z ich remontem i regeneracją. 

Urządzenia są kompleksowo przygotowywane do dalszej eksploatacji w zgodzie z obowiązującymi przepisami UDT. 

Zakres usług:

  • demontaż i weryfikacja elementów składowych;
  • likwidacja luzów;
  • sprawdzenie działania wszystkich mechanizmów;
  • pomiary i ocena zużycia eksploatacyjnego elementów nośnych (hak, łańcuch itp.);
  • przeprowadzenie badań obciążeniowych;
  • odnowa powłoki malarskiej;
  • nowe oznakowanie techniczne;
  • dokumentacja wymagana przepisami.

Galeria

  
Wciągnik ręczny łańcuchowy
przed remontem
  
Wciągnik ręczny łańcuchowy
po remoncie

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.