Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Projektowanie

Projektowanie jest pierwszym, a zarazem najważniejszym, etapem każdego przedsięwzięcia.

Nasi inżynierowie, patrząc całościowo na przedstawiony problem, pomogą określić Państwa potrzeby i zaproponują rozwiązania spełniające wszystkie stawiane wymagania. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, aby zaproponowane przez nas urządzenie było dla Państwa optymalne kosztowo i funkcjonalnie, przy zachowaniu najwyższej jakości. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu oraz wiedza naszych inżynierów jest gwarantem powodzenia nietypowych, innowacyjnych realizacji.

Każdą realizację rozpoczynamy od dokładnego rozpoznania potrzeb zamawiającego oraz wizji lokalnej. Zapoznajemy się z transportowanym ładunkiem, rozlokowaniem maszyn oraz ich udziałem w procesach technologicznych. Opracowujemy możliwe scenariusze działania projektowanych urządzeń oraz ich współpracę z istniejącym parkiem maszynowym.  

 

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.