Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Ekspertyzy

Zespół naszych ekspertów posiada wiedzę oraz narzędzia pozwalające szybko zdiagnozować problemy z maszyną, urządzeniem lub konstrukcją budowlaną oraz zaproponować optymalne rozwiązanie.

Bogate doświadczenie i wiedza teoretyczna pozwalają nam analizować nawet najtrudniejsze problemy, wymagające interdyscyplinarnego podejścia. Wykonywane przez nas ekspertyzy kończą się konkretnymi wnioskami i przedstawiają najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania problemów.

Specjalizujemy się między innymi w ekspertyzach:

  • Konstrukcji budowlanych i ustrojów nośnych pod kątem możliwości przeniesienia przez nie sił generowanych przez suwnice i inne urządzenia transportowe.
  • Podtorzy suwnic pod kątem analizy przedwczesnego zużycia oraz możliwości zabudowy na nich cięższych lub dodatkowych suwnic.
  • Możliwości zwiększenia udźwigu suwnic.
  • Innych posiadanych przez Państwa urządzeń pod kątem analizy awarii, uszkodzeń i nieprawidłowego działania.

 

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.