Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Biuro konstrukcyjne HAK

Dewizą Biura konstrukcyjnego Przedsiębiorstwa HAK Sp. z o.o. jest innowacyjność oraz precyzja projektów przygotowywanych zgodnie z zapotrzebowaniem zamawiającego. 

Wysoko wykwalifikowani specjaliści z zakresu mechaniki, elektroniki i budownictwa służą doradztwem technicznym w zakresie odpowiedniego doboru oraz dostosowania urządzeń. Na wszystkich etapach projektu nasi inżynierowie dbają o to, by projekt i dokumentacja, a co za tym idzie finalny produkt, spełniały wymagania procesó technologicznych, którym są dedykowane.

Szeroka wiedza inżynierska i doświadczenie pozwalają nam również sporządzać dla Państwa ekspertyzy techniczne urządzeń mechanicznych i konstrukcji budowlanych. Pracownicy Biura konstrukcyjnego HAK przygotowują pełną dokumentację techniczną remontów i modernizacji urządzeń, dostosowując je do najnowszych standardów.

Współpracujemy z naukowcami z Politechniki Wrocławskiej, wspólnie realizując programy badawcze oraz rozwiązując skomplikowane problemy konstrukcyjne. 

  

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.