Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Torowiska na podłożu z tłucznia

Zakres usługi
Budowa, naprawy, modernizacje, remonty torowisk w dowolnym systemie zgodnie z DTR urządzeń, instrukcji oraz norm.

Zakres napraw, modernizacji i remontów:

  • Ocena stanu i nośności podłoża gruntowego torowiska suwnicy, uczestnictwo w uzyskaniu warunków zabudowy i zasilania.
  • Opracowanie dokumentacji technicznej z planem zabudowy oraz warunkami technicznymi wykonania podłoża torowiska suwnicy.
  • Wykonanie torowiska zgodnie z opracowaną dokumentacją w systemie elastycznym lub tradycyjnym bez oraz z podłożem według oczekiwań klienta.
  • Łączenie oraz naprawa pęknięć szyn torowiska suwnicy za pomocą wąskoszczelinowego spawania.
  • Naprawa, rektyfikacja istniejących systemów torowisk suwnic do wymagań przedmiotowych norm, instrukcji oraz DTR urządzeń.

Realizację prowadzimy zgodnie z wymaganiami przepisów i norm, a w szczególności klienta.
Dostosujemy torowiska suwnic i same suwnice  do procesów produkcyjnych realizowanych przez Zamawiającego – praca na ruchu zakładu, etapowa, w dowolnych porach, zgodnie z instrukcją pracy w warunkach kolizyjnych, którą również opracowujemy. 
 

 

  Zobacz nasze realizacje:

Torowiska na podłoży z tłucznia Torowiska na podłoży z tłucznia

Torowiska na podłoży z tłucznia

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 4d, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 4d (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.