Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Dźwignice - dostosowanie do minimalnych wymagań maszynowych

Jeżeli użytkowane przez Państwa urządzenia dźwignicowe nie spelniają wymagań bezpieczeństwa określonych Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 30.10.2002r, wdrażającego Dyrektywę Narzędziową 89/655/WE obecnie 2009/104/WE), oferujemy usługę ekspertyzy oraz wykonania prac dostosowujących urządzenie dźwignicowe do minimalnych wymagań maszynowych.

Zakres usług:

  • przeprowadzenie oceny zgodności urządzeń z wymaganiami rozporządzenia,
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji do modernizacji urządzeń,
  • modernizacja urządzenia, wprowadzająca niezbędne zmiany, wymagane przepisami.

Prace modernizacyjne urządzeń realizujemy w oparciu o posiadane uprawnienia Urzędu Nadzoru Technicznego:
Decyzja Nr UD-28-9-P/3-16 z dnia 04.08.2016 r. - modernizacje.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą inżynieryjno-techniczną. długoletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, wysoką jakość wykonywanych usług, fachowe doradztwo. 

 

Zmodernizowana suwnica bramowa

Zmodernizowana suwnica bramowa

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.