Konstruktor

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • stały rozwój zawodowy, udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów realizowanych w ramach Centrum Badawczo Rozwojowego;
  • możliwość współuczestnictwa w opracowaniu publikacji w zakresie różnego rodzaju nietypowych rozwiązań technicznych;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz samodzielnej realizacji złożonych projektów przy jednoczesnym wsparciu doświadczonego zespołu;
  • pakiet opieki medycznej firmy MEDICOVER.

ZADANIA:

  • konstruowanie urządzeń transportu bliskiego (suwnice, trawersy, uchwyty i inne) i oprzyrządowania spawalniczego; praca na stanowiskach SolidEdge i AutoCad;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej nowych produktów, maszyn, urządzeń;
  • krytyczna analiza dokumentacji konstrukcyjnej i przyjętych rozwiązań;
  • dbałość o ergonomię zaprojektowanych urządzeń;
  • odpowiedzialność za terminową realizację projektów;
  • doskonalenie rozwiązań konstrukcyjnych już istniejących, wprowadzanie usprawnień, innowacji;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji;
  • dbałość o wysoką jakość dokumentacji projektowej.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym;
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora w branży maszynowej;
  • umiejętność prowadzenia obliczeń wytrzymałościowych elementów konstrukcji i maszyn;
  • umiejętność optymalizacji rozwiązań projektowych pod kątem technicznym i ekonomicznym;
  • dobra znajomość norm zharmonizowanych z dyrektywą maszynową 2006/42/WE;
  • zdolność analitycznego myślenia;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres: kariera@hak.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o  zamieszczenie następującej klauzuli:

 „Informuję, że zapoznałem, - am się z treścią informacji o ochronie danych osobowych przez Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. , zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-519), ul. Jerzmanowska 4d, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Konstruktor. Oświadczam, że podane przeze mnie dane osobowe wykraczające ponad podstawowy zakres, w tym dane wizerunkowe, mają charakter dobrowolny -  również wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w związku z prowadzoną rekrutacją."