Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Szkolenia zindywidualizowane

W prowadzonej przez firmę HAK działalności szkoleniowej wychodzimy z założenia, że to szkolenie powinno dopasowywać się do potrzeb osoby szkolącej, a nie odwrotnie. Z tą myślą nasz zespół, oprócz gotowych pakietów kursów, zawarł w swojej ofercie również możliwość przygotowania kursów dedykowanych, dopasowanych do indywidualnych wymogów każdego klienta. Podstawą ich efektywności edukacyjnej jest dokładne rozpoznanie specyfiki pracy osób objętych szkoleniem – tak, by zaoferować im pakiet jak najszerszej wiedzy praktycznej, dzięki której ich praca stanie się łatwiejsza i efektywniejsza.

Szkolenie „szyte na miarę” to unikalne projekty i scenariusze tworzone z myślą o konkretnej, sprecyzowanej grupie odbiorców.

Zapewniamy:

  • zindywidualizowane podejście do procesu szkoleniowego,
  • plan szkoleń dopasowany do oczekiwań i potrzeb klienta,
  • zespół prelegentów w postaci ekspertów firmy HAK z wieloletnim doświadczeniem,
  • profesjonalnie przygotowane prezentacje i materiały szkoleniowe,
  • fachowe i profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia,
  • przeprowadzenie szkolenia w miejscu wskazanym przez klienta.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Wyślij zapytanie o szkolenie
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
Rodzaj szkolenia:
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 4d, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 4d (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.