Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Szkolenia na uprawnienia UDT dotyczące obsługi urządzeń transportu bliskiego

Szkolenia dotyczą urządzeń:

 • suwnic, wciągników, wciągarek żurawi warsztatowych sterowanych z poziomu  roboczego,
 • suwnic, wciągników, wciągarek żurawi warsztatowych sterowanych z kabiny,
 • żurawi wieżowych,
 • żurawi samojezdnych (na podwoziu samochodowym),
 • żurawi przenośnych (HDS),
 • podestów wolnobieżnych ( tzw. zwyżki o konstrukcji nożycowej i wysięgnikowej),
 • podestów samojezdnych (na podwoziu samochodowym – tzw. koszy),
 • wózków widłowych ( wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia).

Grupa docelowa:

Szkolenie przeznaczone dla osób zajmujących się zawodowo obsługą ww. urządzeń transportu bliskiego, od których wymaga się posiadania właściwych uprawnień przyznawanych przez UDT.

Metodologia:

Szkolenie ukierunkowane jest na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych. Prowadzony warsztat będzie więc obejmował zarówno część teoretyczną, zawierającą aktualnie obowiązujące przepisy z zakresu szkolenia, jak i zajęcia praktyczne i ćwiczenia oraz możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem prowadzącego.

Przewidywany czas realizacji szkolenia:

 • obsługa urządzeń transportu bliskiego 2-3 spotkania (ok. 12-16 godz. + zajęcia praktyczne na terenie firmy HAK).

Wielkość grup:

 • szkolenie zorganizowane na terenie przedsiębiorstwa HAK dla grup od 5 do 15 osób;
 • szkolenie w miejscu wskazanym przez zamawiającego dla dowolnej liczby osób.

Cena szkolenia:

 • do indywidualnej wyceny.

Korzyści ze szkolenia:

 • zapoznanie się z obowiązującymi przepisami BHP oraz wymaganiami UDT,
 • wiedza z zakresu podstawowych zagrożeń i zabezpieczeń,
 • zajęcia teoretyczne z zakresu bezpiecznej obsługi maszyn,
 • zajęcia praktyczne z maszynami prowadzone w hali produkcyjnej.

UWAGA!

Szkolenie zakończone egzaminem przed komisją UDT. Zdanie egzaminu oznacza wydanie uprawnień wymaganych przy obsłudze urządzeń transportu bliskiego. Posiadacz takich kwalifikacji może podjąć pracę przy obsłudze wybranych urządzeń.

Wyślij zapytanie o szkolenie
Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
Rodzaj szkolenia:
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 4d, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 4d (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.