Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
+48 538 519 019 zapytania@hak.com.plMasz pytania?
Skontaktuj się z nami
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
W dniach 10–11 września 2025 r. na Stadionie Legii w Warszawie odbył się III Kongres Energetyki Jądrowej. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli administracji publicznej, instytucji badawczych oraz firm przemysłowych, stając się przestrzenią do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie rozwoju energetyki jądrowej w Polsce. Dyskusje dotyczyły zarówno wielkoskalowych projektów budowy elektrowni jądrowych, jak i rozwiązań opartych na technologiach MMR/SMR. Szczególną uwagę poświęcono roli krajowych przedsiębiorstw i możliwości ich udziału w realizacji strategicznych inwestycji.
Przedsiębiorstwo HAK wystąpiło podczas Kongresu w roli partnera merytorycznego. Drugiego dnia wydarzenia w panelu „Doświadczenia polskich firm w energetyce jądrowej i perspektywy udziału w realizacji przyszłych projektów” głos zabrał Tomasz Kłodkowski, Dyrektor badań i rozwoju Przedsiębiorstwa HAK. W trakcie dyskusji podkreślono znaczenie innowacyjnych rozwiązań technicznych, doświadczenia zdobytego w projektach dla sektorów energetyki i przemysłu ciężkiego, a także potencjał współpracy polskich firm w obszarze energetyki jądrowej.
Udział Przedsiębiorstwa HAK w Kongresie był okazją do zaprezentowania kompetencji spółki, a także potwierdzeniem jej aktywnego zaangażowania w rozwój technologii dla strategicznych sektorów gospodarki. Spotkanie w Warszawie pokazało, że polskie przedsiębiorstwa, takie jak Przedsiębiorstwo HAK, mogą i powinny odgrywać istotną rolę w budowie nowoczesnej i bezpiecznej energetyki jądrowej.
Siedziba firmy
Sklep firmowy
ul. Jerzmanowska 8F, 54-519 Wrocław
Godziny otwarcia w dni robocze:
07:00 - 16:00
Siedziba firmy
Sklep firmowy
ul. Jerzmanowska 8F,
54-519 Wrocław
Godziny otwarcia w dni robocze:
07:00 - 16:00