Hak
Aktualności Facebook Youtube Publikacje

Akademia HAK

Korzystając z wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy ekspertów wprowadziliśmy do działalności przedsiębiorstwa HAK ofertę szkoleń skierowanych do specjalistów z branży obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego oraz eksploatacji i pomiarów sieci elektrycznych. Branża ta funkcjonuje w określonej przestrzeni prawa technicznego, którego znajomość gwarantuje uzyskanie odpowiednich uprawnień, a tym samym zapewnienie bezpieczeństwa na terenie zakładu pracy.

Nasze szkolenia skierowane są z jednej strony do pracowników zajmujących się obsługą i konserwacją urządzeń takich jak wciągniki, suwnice, żurawie, podesty samojezdne, wózki widłowe, z drugiej – do pracowników wyższego szczebla technicznego, odpowiedzialnego za zarządzanie pracą urządzeń na terenie zakładu pracy.

Przygotowując naszą ofertę szkoleń, skupiliśmy się na dwóch obszarach zagadnień:

  • Przepisy dotyczące wytwórców oraz importerów, związane z wytwarzaniem oraz wprowadzaniem na rynek maszyn i narzędzi (przepisy europejskie i krajowe).
  • Przepisy dotyczące zasad eksploatacji i konserwacji wprowadzonych do użytku oraz używanych maszyn i urządzeń na terenie Polski (w większości przepisy krajowe).

Zakres szkoleń oferowanych przez zespół szkoleniowy przedsiębiorstwa HAK obejmuje następujące zakresy tematyczne:

  • Zasady obsługi oraz konserwacji urządzeń technicznych.
  • Wytwarzanie oraz obowiązki prawne przyszłych użytkowników urządzeń technicznych w zakresie eksploatacji urządzeń technicznych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleniową: 

Skontaktuj się z naszym koordynatorem szkoleń:
Andrzej Kogut
mobile: 602 732 798
e-mail: zapytania@hak.com.pl 

Zapisz się do newslettera