Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

DORADZTWO TECHNICZNE

„Zaproponujemy rozwiązania, które sprostają Państwa indywidualnym wymaganiom”
     

Multidyscyplinarny zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu mechaniki, elektroniki, automatyki i budownictwa jest gotowy do rozwiązania Państwa problemów lub wątpliwości odnośnie szeroko rozumianych urządzeń technicznych.

Zgromadzona w przeciągu 20 lat działalności firmy baza wiedzy pozwala nam służyć Państwu profesjonalnym doradztwem technicznym w wielu dziedzinach przemysłu.

Nasi inżynierowie dobiorą dla Państwa wysokiej jakości urządzenia, które będą w sobie łączyły najlepsze cechy wydajności i funkcjonalności, przy zachowaniu minimalnych kosztów.
Zaproponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania w zakresie:

1. Urządzeń transportu bliskiego i ich wyposażenia:

  • suwnice,
  • przesuwnice,
  • żurawie,
  • bramki warsztatowe,
  • uchwyty standardowe i specjalne,
  • oprzyrządowanie urządzeń dźwignicowych.

 2. Konstrukcji stalowych:

  • podbudowy pod maszyny,
  • estakady podsuwnicowe,
  • pomosty robocze.

 3. Podtorzy suwnic, przesuwnic i innych urządzeń transportowych.
 4. Automatyki urządzeń i ich zasilania.
 5. Przyrządów spawalniczych i montażowych.
 

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 4d, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 4d (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.