Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

Automatyzacja procesów transportowych

Automatyzacja procesów produkcyjnych i magazynowych to jedna z podstawowych potrzeb nowoczesnych zakładów przemysłowych, wpływająca na efektywność oraz jakość produktów.

Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o., jako producent rozwiązań technicznych z obszaru transportu wewnątrzzakładowego dla różnych branż przemysłu, oferuje :

 • projektowanie i wdrażanie automatycznych i półautomatycznych rozwiązań transportowych dla całych linii technologicznych – produkcyjnych, montażowych i magazynowych,
 • projektowanie i wdrażanie urządzeń transportowych automatyzujących określone czynności w już funkcjonujących procesach,
 • projektowanie i wykonawstwo maszyn i urządzeń wpisujących się w istniejące zautomatyzowane systemy produkcyjne,
 • projektowanie i wykonawstwo urządzeń dla opracowywanych kompleksowych systemów automatycznych.

Zespół specjalistów wielu branż oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć kompleksowe rozwiązania dla linii technologicznych – zarówno nowo powstających, jaki już funkcjonujących. Dostarczane przez nas urządzenia zwiększają wydajność i powtarzalność produktów, jednocześnie zwiększając bezpieczeństwo i eliminując ryzyko pracownicze. 

W projektowanych przez nas maszynach i urządzeniach stosujemy inteligentne technologie sterowania, służące optymalizacji czynności pomocniczych – transportowych i magazynowych - w zautomatyzowanych procesach technologicznych:

 • maszyny wspomagające procesy montażu urządzeń i komponentów,
 • maszyny transportujące ładunki,
 • maszyny do obsługi magazynów i procesów przeładunkowych,
 • rozwiązania kontrolujące przepływ materiałów i ładunków w obrębie linii technologicznych,

Naszym celem jest reagowanie na potrzeby Klientów – obecne i przyszłe - oraz dostarczanie rozwiązań ściśle dopasowanych do wymagań produkcyjnych. Nasze realizacje poprzedzone są wnikliwą analizą wymogów oraz danych procesowych, z uwzględnieniem aspektów opłacalności inwestycji i planów rozwojowych 

Naszą ofertę kierujemy do:

 • zakładów przemysłowych inwestujących w nowe linie technologiczne,
 • zakładów modernizujących istniejące linie technologiczne lub poszczególne, wybrane ich etapy,
 • firm wykonawczych z zakresu automatyzacji procesów, poszukujących współwykonawców z zakresu konstrukcji stalowych maszyn.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Przykładowe realizacje:

Przesuwnica procesowa o udźwigu 12,5t, przeznaczona do transportu form hartowniczych z półfabrykatem bloczków betonowych

Przesuwnica pudeł taboru kolejowego pomiędzy poszczególnymi etapami procesu montażu, spawania i obróbki końcowej 

Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 8f, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 8f (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.