Pomoc techniczna

Masz jakieś pytania lub
wątpliwości ? Skontaktuj się
z nami.

MODERNIZACJE I REMONTY

„Dzięki nam Państwa urządzenia nadążą za rozwojem Państwa firmy”


Jeśli posiadane przez Państwa urządzenie techniczne przestało spełniać stawiane mu wymagania, zostało zatrzymane przez UDT, w naturalny sposób uległo zużyciu, zmienił się profil lub specyfika produkcji,– ZGŁOŚ SIĘ DO NAS. Po wysłuchaniu państwa wymagań przedstawimy koncepcję remontu bądź modernizacji maszyny lub konstrukcji budowlanej. W oparciu o uzgodnienia, wykonamy projekt techniczny (w zakresie mechaniki i sterowania) oraz wykonamy niezbędne prace na obiekcie. Jeśli remont lub modernizacja będą wymagały uzgodnienia dokumentacji w odpowiednich Urzędach, zrobimy to za Państwa. Na życzenie wystawimy deklarację zgodności CE, łącznie ze wszystkimi niezbędnymi dokumentami.

W rezultacie naszych działań, otrzymają Państwo gotowe urządzenie, które podniesie jakość, wydajność i kulturę pracy w Państwa firmie.

W trakcie realizacji remontu lub modernizacji, nasi inżynierowie prowadzą nadzór autorski, aby prowadzone prace były wykonywane w odpowiedni sposób i na najwyższym poziomie.

Przed modernizacją
 

 

Po modernizacji
 

Modernizacje
 
Modernizacje
 
Modernizacje
 
Modernizacje
 
Wyślij zapytanie ofertowe

Nazwa firmy:
Imię i nazwisko: *
Adres:
Telefon:*
E-mail: *
NIP: *
Treść wiadomości:
* Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości przy pomocy formularza). Polityka prywatności .


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HAK sp. z o.o. ul. Jerzmanowska 4d, 54-519 Wrocław, REGON: 008088313, prowadzącą serwis internetowy „hak.com.pl”, w celu: świadczenia przez HAK sp. z o.o. zamówionych przeze mnie usług oraz produktów, a także na przekazywanie danych innym pośrednikom wyłącznie w związku z zamówionymi usługami i w celu wykonania umowy. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Oświadczam że mam ukończone 13 lat. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby marketingu bezpośredniego towarów i usług (w tym na używanie w kontaktach ze mną telekomunikacyjnych urządzeń końcowych) przez HAK sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Jerzmanowska 4d (54-519), REGON 008088313, NIP 8940004191, prowadzącą serwis internetowy " e-hak24.pl ", a także na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Niniejsza zgoda jest fakultatywna, ale w razie braku jej wyrażenia nie będziemy mogli informować Cię o nowych promocjach i ofertach.