Home » Aktualności » FILM! PSK HAK - samojezdna platforma omnikierunkowa

FILM! PSK HAK - samojezdna platforma omnikierunkowa

Omnikierunkowa platforma PSK HAK to nowy produkt firmy Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o., opracowany z uwzględnieniem potrzeb z zakresu funkcjonalności oraz bezpieczeństwa użytkowania urządzenia. Proces projektowania ukierunkowano na osiągnięcie maksymalnej mobilności urządzenia w ograniczonej przestrzeni, łatwość sterowania platformą oraz możliwość swobodnego manipulowania ładunkiem w procesie montażu.

Urządzenie stanowi połączenie zaawansowanego technologicznie mechanizmu jazdy, oparteggo na omnikierunkowych kołach Mecanum oraz mechanizmu podnoszenia, możliwe do osiągnięcia w wyniku odpowiedniego doboru współpracujących komponentów, wypracowanego w toku badań oraz testów. Powstała w efekcie multifunkcyjność urządzenia pozwala na jego zastosowanie do wielu zadań oraz wykonanie wersji dopasowanej do potrzeb użytkownika. 

Rozwiązania techniczne, wykorzystane w projektowaniu i produkcji platformy PSK HAK, pozwalają wykorzystywać jej potencjał w procesach technologicznych różnego typu. Urządzenie wpisuje się w potrzeby innowacyjnych linii technologicznych oraz produkcyjnych na miarę przemysłu 4.0.

Więcej informacji:

Parametry prezentowanego egzemplarza: 
http://www.hak.com.pl/hak/produkty/platformy-i-wozy-transportowe/platformy-samojezdne/platforma-samojezdna-kolowa-psk-hak.html
Informacje na temat funkcjonalności: 
http://www.hak.com.pl/hak/artykuly/platformy-transportowe-z-wielokierunkowym-mechanizmem-jazdy.html

Mapa Polski
NASZE ODDZIAŁY
PUBLIKACJE