Home » Aktualności » FILM! Mobilna wiata fitosanitarna

Mobilna wiata fitosanitarna 

Prezentujemy jedną z najnowszych realizacji Przedsiębiorstwa HAK Sp. z o.o. – mobilną wiatę fitosanitarną, zaprojektowaną i wykonaną dla stacji PKP LHS w Hrubieszowie.

Realizacja kontraktu obejmowała wykonanie projektu, produkcję, dostawę, montaż i uruchomienie mobilnej wiaty fitosanitarnej. 

Inowacyjne rozwiązanie przeznaczone jest do obsługi procesu inspekcji wagonów kolejowych przewożących materiały sypkie. Pozwala na przemieszczanie wzdłuż torowiska grupy do pięciu osób z obsługi w celu pobrania próbek transportowanych materiałów przez właz umieszczony na dachu wagonu. 

Urządzenie ma formę w pełni zadaszonego podestu, opartego na czterech podporach, posadowionych na torowisku kolejowym. Przejście z podestu na dach wagonu odbywa się po wysuwanym pomoście, natomiast wejście na podest - po opuszczanych schodach, umiejscowionych pomiędzy obsługiwanymi torami.

Parametry urządzenia: http://www.hak.com.pl/hak/produkty/specjalne-rozwiazania-techniczne/specjalne-rozwiazania-techniczne/mobilna-wiata-fitosanitarna.html
 


Relacje z inaugarcji mobilnej wiaty fitosanitarnej:

Mapa Polski
NASZE ODDZIAŁY
PUBLIKACJE